«Видавнича справа та редагування»

     З 23 травня по 3 червня 2016 року студенти 3 курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» проходили редакційну практику, яка є невід'ємною складовою частиною навчального процесу. Проходження зазначеного виду практики передбачає поглиблення закріплення та теоретичних знань, набуття професійних навичок у межах майбутньої спеціальності, накопичення досвіду самостійної роботи.

   В умовах максимально наближених до професійної діяльності студенти закріпили набуті знання щодо особливостей розбудови текстів мас-медіа з урахуванням специфіки кожного виду МК, специфіки їх сприйняття різною аудиторією, а також вироблення умінь і навичок їх застосування на практиці під час написання журналістських матеріалів різних жанрів.

   За два тижні практики студенти долучилися до роботи педагогічного колективу, і, редагуючи тексти, зробили свій внесок до формування репозиторію.

   Студенти спеціальності «Видавнича справа та редагування» продемонстрували високий рівень колективної роботи. В результаті їх згуртованої діяльності до 160-ї річниці з дня народження І. Я. Франка було розроблено медіа-проекти, в межах яких розкрито багатогранність його діяльності, зокрема, висвітлено внесок до видавничої справи на теренах України.   Досліджуючи поезії І. Я. Франка, майбутні спеціалісти зробили вибірку творів, в яких висвітлено любов каменяра до Батьківщини!   В межах практики студенти відвідали традиційний загальноколеджний захід «Табірні зброри. Літо – 2016». Як справжні журналісти не втрималися і зробили репортаж з місця подій.   З метою популяризації досвіду студентів Лисичанського педагогічного коледжу спеціальності «Видавнича справа та редагування» було розроблено сайт студентів видавничої справи та редагування.

Робота над створенням цього масштабного проекту зумовила розкриття творчих здібностей студентів-практикантів, сприяла повноцінному зануренню до редакторської праці та виробленню навичок самостійної роботи.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее