«Вчимося жити разом»

  В період з 7 по 9 червня 2016 року згідно наказу Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти № 04/04-1393С від 27.05.2016 р. на базі Лисичанського багатопрофільного ліцею був проведений тренінг щодо підготовки вчителів основної і старшої школи з м.Лисичанськ, м.Сєвєродонецьк, Попаснянського району для викладання курсів «Вчимося жити разом» складова «Освіта на основі життєвих навичок» (загальна кількість – 29 осіб). Тренінг проводився відповідно до типової 3-денної програми.

   Регіональних тренерів представляли: викладач фізичного виховання Лисичанського педагогічного коледжу Крошка С.А., вчитель основ здоров'я ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Живага Т.О. Тренери познайомили з метою, завданнями та процедурами роботи; показали презентації «Завдання і очікувані результати проекту», «Навчання миру на засадах життєвих навичок», «Тренінг – ефективний метод навчання життєвим навичкам», «Вікові особливості учнів основної і старшої школи»; ознайомили учасників з вимогами до процесу і результатів пілотування курсу у навчальних закладах; відбулася модельна демонстрація проведення уроку-тренінгу.

  Вчителі базових шкіл провели тренінги по групам за розподіленим графіком (5-10 кл.), заповнювали анкети «До» і «Після» (вхідний і вихідний зріз знань), «Зворотний зв'язок»; ознайомилися зі змістом програми, що буде запроваджена у базових загальноосвітніх навчальних закладах у 2016-2017 н.р.

   Учасниками тренінгу були сформовані та надані рекомендації щодо впровадження курсу в опорних навчальних закладах.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее