Успішний старт фахової компетенції

   Практика – це особливий час для студентів і викладачів, бо студенти мають змогу застосувати набуті знання на практиці. А викладачі можуть подивитися, наскільки якісно вони змогли підготувати майбутніх професіоналів своєї справи. А особливо важлива практика для студентів групи майбутніх журналістів, бо вони, наче літописці, пишуть світову історію, і саме їх очима люди бачать картину сучасності.

   З 13 по 17 червня проходила ознайомча практика студентів 2-го курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування». Студенти у щільному графіку працювали над вивченням історичної еволюції та походженням перших українських видавництв, звертаючись до посібників, інтернет-ресурсів. Особливу увагу і зацікавленість молодь проявила, вивчаючи історію створення Лисичанського видавництва регіональної суспільно-політичної газети «Новий Путь».

   У практикантів була можливість поспілкуватися з головним редактором газети Китаєвою Оленою Сергіївною, поставити питання коректору, оператору, побачити, яким чином відбувається процес верстання полос газети, виготовлення рекламних блоків, контроль друку. Творчий колектив редакції, презентуючи свої наробки, із задоволенням відповідав на питання майбутніх коректорів, що згодом стануть їх гідною зміною. Китаєва Олена Сергіївна надала можливість студентам познайомитися зі змістом випусків газети за 1956,1965 роки, відчути дух індустріального минулого свого міста. Робота за архівними матеріалами залишила враження, що не забудуться і довіку. Адже, яке це задоволення, відчувати і бачити історію рідного краю на папері.

   Під час ознайомчої практики студенти працювали по створенню плану віртуальної екскурсії коледжом та збиранням інформаційної бази для буклетів за спеціальностями коледжу. Не оминула можливість продемонструвати свої знання та навички роботи з технікою, що необхідна для створення екскурсії. Діапазон програм був дуже розширений: від програми Microsoft Word до програм для монтажу відео і запису звуку. Студент групи Рибальченко Олександр для звіту надав свій власний репортаж.

   Тож, тиждень практики минув дуже плідно, у справах і приємних для кожного студента клопотах. Колись вони стануть справжніми професіоналами, і із вдячністю і захватом будуть згадувати тиждень практики.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее