ДСНС повідомляє!

   Останнім часом на території міст Лисичанськ ,Новодружеськ ,Привілля зросла кількість випадків пожеж в житлового сектору. Згідно зі статистичними даними з початку 2016 року зареєстровано 83 пожеж, внаслідок яких загинуло — 3 та травмовано 3 особи, прямі матеріальні збитки склали 897 тис. 200 гривень.

З метою зменшення кількості пожеж у будівлях житлового фонду, а також попередження їх виникнення, Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області приводить приклади пожеж ,а саме:

26 травня 2016 року в 3-му під`їзді будинку № 16 за адресою: Лисичанськ, кв.-л. Центральний, виникла пожежа. В ході розслідування причина пожежі сталося коротке замкнення електропроводки в розподільчій коробці яка встановлена на 3-му поверсі в електричній шафі. Причиною того що привело до короткого замкнення електропроводки, це невчасне проведення замірів опору ізоляції та перевантаження дільниці електромережі, а також допущено експлуатацію з`єднаних електрокабелів за допомогою скрутки.

09 червня 2016 року за адресою: м. Лисичанськ, вул. Шкільна (Чекістів), 10 виникла пожежа. У підвальному приміщенні житлового будинку горіло сміття на площі 1м.кв. Причиною того що привело до пожежі є необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.

Провідний інспектор відділу державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області старший лейтенант служби цивільного захисту Грибков М.І.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее