«Молода людина Луганщини-2016»

24 червня в Луганській обласній державній адміністрації відбулась урочиста церемонія нагородження переможців IX обласного конкурсу «Молода людина Луганщини-2016». Цей конкурс є регіональним проектом, спрямованим на підтримку молодіжних ініціатив, консолідацію зусиль молоді, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо реалізації державної молодіжної політики в області, обміну досвідом роботи та новітніми технологіями.

Організаторами конкурсу виступили Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень, управління молоді та спорту обласної держадміністрації. Компетентне журі, до складу якого увійшли спеціалісти профільних департаментів та управлінь облдержадміністрації, визначило найкращих у 13 номінаціях.

У цьому році для участі в конкурсі було надіслано понад 80 заявок із різних міст та районів області віком від 18 до 35 років. У номінації «Молодий освітянин року» конкурували більше тридцяти учасників. Приємно, що заступник директора з навчальної роботи, викладач загальної філології, кандидат філологічних наук ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» Тарарива Лідія Юріївна здобула перемогу в цій номінації й нагороджена Дипломом і пам'ятним кубком за вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики, сумлінну працю й активну життєву позицію, високий професіоналізм. Привітав переможців номінацій заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко.

Вітаємо нашу колегу й бажаємо творчих успіхів!

Похожие новости

· Молода жінка потонула в Сіверському Д...

Последнее в фотогалерее