160-річниці від дня народження та 100-річчя від дня смерті Івана Франка

   Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, листа Міністерства інформаційної політики України від 16.08.2016 № 16-08/08 на виконання Плану з підготовки та проведення заходів, присвячених 160-річниці від дня народження та 100-річчя від дня смерті Івана Франка – видатного українського письменника, вченого та громадського діяча у Лисичанському педагогічному коледжі було здійснено ряд заходів: 2 березня 2016 року проведено конкурс творів за творчістю І. Франка «Скарби найкращі душі молодої…».

   У травні 2016 року розроблено мультимедійні проекти «Це моя Україна (І. Франко)» , «Багатогранна діяльність І. Я. Франка».

   15 вересня 2016 року викладачем Гречишкіною Т. О. булo взято участь у Міжнародній науковій конференції «Іван Франко у творенні української національної ідентичності», де було представлено результати дослідження з теми «Питання національного виховання та особливості формування ідеалу виховання (За І. Франком)».

   16 вересня 2016 року з метою популяризації творчого доробку І. Франка для студентів ІІ курсів спеціальності «Початкова освіта» було проведено лекцію «Вічно живий! Завжди актуальний! І. Я. Франко». В результати цієї роботи майбутні вчителі отримали змогу осягнути унікальність творчого доробку І. Франка, його внесок до розвитку української мови та літератури.

Похожие новости

· Лисичанск почти на 100% готов к прием...

Последнее в фотогалерее