«Центр молодіжних ініціатив»

21 вересня.2016 року в коледжі відбулося відкрите засідання «Центру молодіжних ініціатив». На порядку денному стояли два питання, які сьогодні хвилюють студентів нашого навчального закладу - це питання про тенденції інклюзивної освіти та впровадження концепції «Нової школи» в освіті.

Обговорюючи концепцію «Нової школи», викладач коледжу Пивоварова Г.С. познайомила студентів з її основними положеннями, зробила акцентна тому, що зміни стосуються кожного освітянина, адже «Завтра – саме Вам працювати в цій школі!». Також вона звернула увагу на те, що буде змінюватися система мотивування діяльності вчителя, зокрема, вчителі, які пройдуть добровільну незалежну сертифікацію, будуть отримувати надбавку.

В Концепції зазначено, що насамперед, учителю буде надано академічну свободу. Він зможе готувати власні авторські навчальні програми, власноруч обирати підручники, методи, стратегії, способи і засоби навчання; активно виражати власну фахову думку. Держава гарантуватиме йому свободу від втручання у професійну діяльність.

Концепція «Нової школи» вбачає роль учителя – не як єдиного наставника та джерело знань, а як коуча, фасилітатора, тьютора, модератора в індивідуальній освітній траєкторії дитини.

У цілому спілкування пройшло в приємній, відкритій атмосфері взаємоповаги до різних точок зору. Сподіваємося, що й надалі зустрічі «Центру молодіжних ініціатив» будуть змістовними та актуальними!

Похожие новости

· ИННОВАЦИОННЫЙ ЦЕНТР ОТКРЫТ!

· Инновационный центр в Лисичанске

Последнее в фотогалерее