«В ногу з часом»

Електронні, мультимедійні підручники та посібники, інтерактивні комплекси, цифрові вимірювальні лабораторії – все це є сучасна освіта. І саме тому традиційне навчання з цифровими технологіями – це не тренд, а вимога часу. Всі зміни, які відбуваються в суспільстві, відображаються в освіті. ХХІ століття у нас інформаційне, тому, безумовно, освіта має пристосовуватись і повинна забезпечувати сучасні запити.

Лабораторія початкової освіти Лисичанського педагогічного коледжу прагне крокувати «в ногу з часом». Вже традиційно стало проведення на базі лабораторії семінарів, майстер-класів з використання сучасних Е-технологій в освіті. Так, 22 вересня 2016 р. було проведено бреінстормінг «SMARТ-технологій в освіті» для студентів 2 курсів.

Майбутнім фахівцям було продемонстровано можливості застосування SMARТ-дошки на навчальних заняттях та у позанавчальний час. Студенти долучилися до виконання практичних завдань, проявити винахідливість, креативність та добре помізкувати над запропонованими проблемними ситуаціями.

Отже, SMART-технології – це інтерактивний програмний навчальний комплекс, що сприяє активізації пізнавальної, творчої та активної діяльності. Використання мультимедійної дошки на уроках у початковій школі забезпечує ефективне засвоєння навчального матеріалу та підвищення мотивації молодших школярів до навчання. У подальшому сподіваємося, що студенти стануть беззаперечними лідерами SMART-освіти та розроблятимуть власні навчально-методичні комплекси на основі SMART-технологій.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее