Модно бути читачем!

Своє професійне свято працівники бібліотеки-філії сімейного читання №8 відзначили напередодні Всеукраїнського дня бібліотек незвично - на майдані міста Привілля. Бібліотекарі не тільки продемонстрували, що книга та читання необхідні кожному в житті, а й розкрили мешканцям міста усе різноманіття книжкового дивосвіту, яким володіє сучасна бібліотека.

Свою улюблену бібліотеку привітали зі святом не тільки постійні читачі, а й учні 9 класу КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №29», які разом зі шкільним бібліотекарем Вікторією Львовою долучилися до святкового флеш-мобу «Віват читачу!».

Флеш-моб пройшов біля пам’ятного знаку «Я люблю Привілля». На яскраве та незвичайне дійство зійшлося багато мешканців міста: лунали гарні привітання та побажання.

Усім бажаючим працівники бібліотеки запропонували взяти  участь у веселій інтелектуальній грі «Складач», надавши для роздумів слово «книгохранилище». А щоб дітям було цікавіше, бібліотекарі зачитували вірш, наприкінці кожної строфи якого було слово-загадка. Відгадавши та доповнивши вірша, учасники гри вибудовували його об’ємними «живими» літерами...

Святкова зустріч завершилася екскурсією до бібліотеки-філії для усіх охочих мешканців міста.

Усі читачі залишилися задоволеними після свята, а їх вдячність – найкраща нагорода. Адже читач для кожної книгозбірні – то найбажаніший і найважливіший друг, для якого хочеться ставати ще краще!

Похожие новости

· Сергій Баранник: «Друге півріччя може...

Последнее в фотогалерее