«Не будь байдужим»

Доброю традицією у справах волонтерського загону коледжу стало відзначення Міжнародного дня людей похилого віку. У знак глибокої пошани і вдячності ветеранам війни та праці волонтери коледжу взяли активну участь в організації та проведенні благодійних акцій «Від серця до серця крокуй, милосердя» та «Не будь байдужим».

У складних економічних умовах, в яких перебувають нині соціально незахищені прошарки населення, особливо люди похилого віку, прояви гуманізму, безкорисної допомоги стають справжнім вогником порятунку, надії, милосердя. «Помічники», – так їх називають ті, кому адресована праця «Милосердя». Ось і тепер, з початком нового навчального року, «помічники» не зволікають. До Дня людей похилого віку силами студентів було проведено соціальні благодійні акції людям похилого віку, інвалідам, які мешкають у мікрорайоні Скляного заводу (Блошенко Иван Макарович, Мухина Валентина Григорьевна, Лаврова Клавдия Семеновна, Пильтенко Вера Федоровна, Суржан Людмила Николаевна, Лунин Василий Васильевич).

Волонтери прибирали присадибні ділянки, перекопували городи, здійснювали посильну допомогу. Ветерани були вдячні за допомогу, вони відчули, що про них турбуються, їх проблеми і турботи небайдужі молоді.

В свою чергу наші волонтери впевнені: як почнеш рік, так він триватиме і далі, тож добрий старт зроблено, а нові добрі справи не змусять на себе довго чекати!

 

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее