Ароматне свято осені влаштували бібліотекарі для людей похилого віку

   За вікном осінь. Розмаїття барв і кольорів природи чарують усіх. Літо вже забрало сонячні теплі  дні . На вулиці стає прохолодно. А в затишному приміщенні  товариства «Джерело» зібралися люди похилого віку за чашкою ароматного напою. Саме для  них співробітники бібліотеки-філії №3 підготували вечір святкового настрою «Чайна церемонія» в рамках святкування Дня людей похилого віку. Гості заходу зібралися щоб поспілкуватися, дізнатися більше про філософію чаювання в різних країнах та насолодитися цим ароматним напоєм.

   Протягом заходу присутні взяли й участь у «Чайній вікторині», за допомогою якої дізналися, що кожен сорт чаю має свій неповторний аромат, різні види чаю по-різному впливають на організм людини: вони втамовують спрагу і знімають втому, освіжають тіло і мають цілющий вплив на душу й тіло, впливають на тиск і, навіть, можуть знизити ризик ішемічного інсульту. 

   До речі, бібліотекарі не тільки влаштували чайне свято, а й організували благодійну акцію «Від серця до серця», за допомогою якої користувачі бібліотеки та самі бібліотекарі зібрали посуд та одяг  і передали їх товариству «Джерело». 

Похожие новости

· В центре занятости прошла ярмарка вак...

· В Лисичанске объекты торговли стали б...

Последнее в фотогалерее