«Фізичне виховання»

   З метою попередження спортивного травматизму студентської молоді, його профілактики та дотримання безпеки на заняттях спортивного профілю 7 жовтня 2016 року зі студентами спеціальності «Фізичне виховання» був проведений семінар «Профілактика травматизму як основний напрямок техніки безпеки на уроках фізичної культури».

   Розгляд даного питання є одним з найважливіших в організації навчально-виховної роботи в освітньому закладі. Голова ц/к «Фізичного виховання» Крошка С.А. акцентувала увагу на обов'язкових компонентах загальних вимог з техніки безпеки (проходженні курсів з ОП, випробуванні гімнастичних приладів, організаціі груп здоров'я, переліку інструктажів з ТБ, актів дозволу та журналів реєстрації).

   Детально ознайомили з нормативно-правовою базою забезпечення освітнього процесу з фізичного виховання (законами України, постановами Кабміну, наказами МОН) та Методичними рекомендаціями щодо викладання фізичної культури у 2016-2017 н.р. (додаток до листа МОН від 17.08.2016р. № 1/9-437). Звернули увагу на нововведення у початковій школі.

   Познайомили з новаціями щодо підготовки до проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості студентів (Постанова Кабміну від 09.12.2015 №1045 «Про затвердження Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України»), метою якого є визначення та підвищення рівня фізичної підготовленості населення України, створення належних умов для фізичного розвитку різних груп населення, покращення його здоров'я, забезпечення здатності до високопродуктивної праці, захисту суверенітету і територіальної цілісності України, а також сприяння у вихованні патріотизму та громадянської позиції.

   Інженер з охорони праці Лисичанського педагогічного коледжу Сергієнко Н.В. наголосила на нещасних випадках, які відбуваються на уроках ФК, видах та класифікації травм. Навела приклади летальних випадків на уроках ФК та причинах, які їх спричинили. Надали рекомендації та принципи запобігання травматизму.

   Була досягнута головна мета зустрічі: профілактика травматизму – одне з найважливіших завдань сучасного суспільства, яке повинно бути досягнуто, в першу чергу, дотриманням ТБ на заняттях фізкультури і спортом.

   Здоров'я населення визначає майбутнє держави, подальший економічний, духовний, культурний і науковий рівень розвитку суспільства.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее