«Вчимося жити разом»

В Лисичанському педагогічному коледжі закладено основи для впровадження освіти на основі життєвих навичок в рамках проекту «Вчимося жити разом».

10 жовтня 2016 року викладачами Крошкою С.А., Борисенко Л.Л. проведений перший тренінг для студентів спеціальності «Початкова освіта» (загальна кількість 23 особи) щодо організації підготовки вчителів початкової школи для викладання курсу «Вчимося жити разом» складова «Освіта на основі життєвих навичок». Отримавши «дорожню карту» проекту під час Всеукраїнської наради регіональні тренери надали теоретичну базу щодо впровадження проекту.

Тренінг розпочато з теми «Настрій і почуття» для учнів 1-х класів, який включав наступні елементи: знайомство «Портрет по колу», роботу в парах «Відгадай почуття» та групах «Передача почуттів», ігри «Телеграма» та «Знайомство з почуттями», енергайзери, інтерактивні методи та перегляд мультфільму «Крихітка Єнот», мозковий штурм.

Позитивна, доброзичлива атмосфера, яка панувала під час проведення тренінгу заохочувала майбутніх вчителів до активної і продуктивної діяльності.

Цікавим завершенням стало виконання пісні «Від посмішки стане всім світліше». Проведена рефлексія та намічені цілі на майбутнє.

Студенти отримали знання методики викладання розроблених у рамках проекту тренінгових курсів для розвитку життєвих навичок, які підвищують стійкість дітей та молоді у складних життєвих обставинах, сприяють їх адаптації у нових навчальних закладах.

Присутні переконалися, що тренінг – один з найефективніших методів засвоєння інформації в групі.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее