«Виший нас зеленим! Ми ще побудем, ще не облетим».

Красива осінь вишиває клени
Червоним, жовтим, срібним, золотим.
А листя просить: – «Виший нас зеленим!
Ми ще побудем, ще не облетим».

Ліна Костенко

А осінь в Україні - найкраща! Вона просякнута якоюсь чарівною атмосферою. Сотні кольорів на деревах, кришталево чисте холодне повітря, кожен промінчик сонця на вагу золота. І все навколо наповнюється легким смутком…

Та студентам Лисичанського педагогічного коледжу не до смутку! 20 жовтня всі мешканці гуртожитку були запрошені на романтичний бал «Королева Осені, Король Вітру»! Захід був спрямований на згуртування студентського колективу, розвиток творчих здібностей, розкриття талантів та формування активної особистісної позиції.

Сім пар, представники від квартир: Чернишов Сергій та Гордєєва Дар'я, Захарченко Андрій та Зеленська Ярослава, Бурдюжан Олександр та Горбенко Софія, Гапотченко Андрій та Штомпель Ксенія, Перечепидорога Ярослав та Мулявчик Лілія, Охременко Віктор та Глотова Лоліта, Винокуров Максим та Попова Анастасія змагалися за звання «Королева Осені» та «Король Вітру» у різних конкурсах: «Моя душа одягнена у осінь» - виготовлення осінніх букетів та вбрання з осіннього листя; «Тобі дарую осінь, Україно!» - презентація страви з овочів та фруктів, які вирощують в Україні; «Сьогодні осінь на вустах» - декламування віршів відомих українських поетів В. Сосюри, Л. Костенко, В. Симоненка; «Прикраси для коханої» - створення намиста з природних матеріалів.

Перемогу в конкурсі здобули Горбенко Софія та Бурдюжан Олександр, отримавши почесні звання «Королева Осені» та «Король Вітру», парою Глядацьких симпатій стали Штомпель Ксенія та Гапотченко Андрій. Всі учасники конкурсу отримали грамоти та подарунки від студентської профспілки (голова Борисенко Л.Л.)

Густими туманами, полум'яною ковдрою листя та першими іскорками інею щедро встилає землю осінь. Зупиніться на мить! Відчуйте, яка урочисто-прекрасна атмосфера панує навкруги! Нехай чарівні творіння природи нестримним осіннім вітром ввірвуться у ваш дім і подарують листопад емоцій та незабутніх вражень.

Вихователь гуртожитку

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее