відзначення 80-ї річниці заснування коледжу...

   Проведено чергове засідання соціально-гуманітарної ради. Порядок денний передбачав обговорення програм підготовки ювілею, присвяченого відзначенню 80-ї річниці від дня заснування Лисичанського педагогічного коледжу, відзначення Дня Гідності і Свободи, Дня студента та новорічного шоу 2016.

   Основний доповідач завідувач музею історії коледжу Севастянова О.А., довела до уваги присутніх основні змістові сегменти підготовки до відзначення 80-ти річчя Лисичанського педагогічного коледжу у 2017-2018 н.р., зазначила, відповідальних із термінами їх виконання.

   Заступник директора з соціально-гуманітарної роботи Літовка О.П. наголосила на актуальності й особистій відповідальності кожного члену колективу при підготовці до ювілейної події.

   Голова ради СГР Чурілова В.Є. у процесі розгляду особливостей підготовки до урочистостей з нагоди Дня студента, Дня Гідності і Свободи та ін.. у 2016 році наголосила на активній підтримці викладацького складу студентської ініціативи та використанні творчого потенціалу майбутніх педагогів.

   Програма відзначення 80-ї річниці заснування коледжу затверджена одноголосно.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее