«Реформа початкової освіти: реалії та перспективи»

   На базі лабораторії початкової освіти 24 листопада для студентів 3-4 курсів спеціальності «Початкова освіта» було проведено освітній workshop «Реформа початкової освіти: реалії та перспективи». Гостями заходи стали вчителі ЗОШ №№ 13, 4, НВК «Гарант» м. Лисичанськ.

    Візія воркшопу складалася з подання характеристики основних зміни та методичних рекомендацій щодо оновлених програм початкових класів; інформування студентської молоді щодо різновидів сучасних освітніх підходів до якості навчання у нашому регіоні.

   У ході заходу було підкреслено значення сучасних підходів до організації навчально-виховного процесу в початковій школі. Хедлайнери-доповідачі висвітлили Концепцію та основні положення нової української школи. Учасники долучилися до жвавої дискусії щодо змін в програмах початкової школи. Вчителі шкіл розділили досвід застосування оновлених методичних рекомендації, що дало змогу студентам систематизувати власні знання та у подальшому продемонструвати набуті навички під час педагогічної практики «Пробні уроки в школі».

   Перспективною лінією подальшої діяльності вбачаємо у затвердженні положення

 

менторингового майданчику щодо партнерської роботи вчителів початкових класів НВК «Гарант» м. Лисичанськ та викладачів коледжу.


   Підготувала Ляшенко К.І.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее