72,5% жителів України вважають, що справи в країні йдуть у неправильному напрямку

   Українці переважно негативно оцінюють розвиток ситуації в країні. Про це свідчать результати опитування, яке провів Центр соціальних досліджень "Софія" з 1 по 13 листопада у всіх областях України (крім непідконтрольних територій Луганської і Донецької областей та Криму).

   За результатами опитування, українські громадяни переважно негативно оцінюють розвиток ситуації в країні. Переважна більшість - 72,5% опитаних - вважають, що справи в Україні йдуть у неправильному напрямку.

   Тільки 13,2% респондентів дотримуються точки зору, що справи йдуть "однозначно" в правильному напрямку або "скоріше" в правильному напрямку. Вважають, що справи йдуть і в правильному, і в неправильному напрямку - 11,3%. Не визначилися з відповіддю - 3% опитаних.

   Серед основних проблем, які хвилюють жителів країни найбільше, респонденти найчастіше вказували: ціни на споживчі товари - 63,5% опитаних, тарифи на комунальні послуги - 50,3%, війна на Донбасі - 41,6%, корупція - 36, 1%, пенсії і зарплати - 32,2%, безробіття - 28%.

   Всього було опитано 2017 респондентів у віці від 18 років і старше. Статистична похибка не перевищує 2,2%.

Похожие новости

· Лисичанські спортсмени взяли участь у...

Последнее в фотогалерее