З 1 січня податок на нерухомість для підприємців Сєвєродонецька може вирости на 132%

   В кінці минулого року народні депутати України внесли зміни до Податкового кодексу в частині сплати податку на нерухоме майно. Згідно з цими змінами - розмір податку коливається від 0% до 3% мінімальної заробітної плати за 1 кв. метр об'єкта житлової або нежитлової нерухомості.

   "З 1 січня 2017 року Україна збільшується розмір мінімальної заробітної плати, яка зараз становить 1 378 грн., А буде становити 3 200 грн., Внаслідок чого значно збільшаться ставки податку на нерухомість, що призведе до зростання цін на товари і послуги для сєвєродончан ", - заявив в коментарі Першої смузі голова постійної депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів Сєвєродонецької міської ради Роман Водяник.

  "В даний час ставки податку на нерухомість складають від 0,5 - 2% мінімальної заробітної плати. У грошовому вираженні це від 6,89 грн. До 27,56 грн. За 1 кв. Метр об'єкта житлової або нежитлової нерухомості. З першого січня ці суми становитимуть від 32 грн. до 64 грн. за 1 кв. метр. З огляду на той факт, що платниками податку є всі фізичні і юридичні особи, які є власниками об'єктів житлової та / або нежитлової нерухомості, зокрема, підприємці, які торгують продуктами харчування, то це підвищення ставок негайно позначиться на вартості продуктів харчування і рівні життя сєвєродончан ", - підкреслив Роман Водяник.

   За його словами в Сєвєродонецьку зареєстровано понад 800 суб'єктів господарювання, яких торкнеться підвищення ставок податку на нерухомість.

   "Ми готуємо проект рішення, який дозволить нам врегулювати цю проблему. У вівторок, відповідно до доручення секретаря Сєвєродонецької міської ради Ігоря Буткова, скликано засідання постійної депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів Сєвєродонецької міської ради, на якому ми будемо розглядати заходи щодо недопущення різкого підвищення ставок податку на нерухомість ", - підсумував Роман Водянников.

Похожие новости

· В центре занятости прошла ярмарка вак...

· Сергій Баранник: «Друге півріччя може...

· В Лисичанске объекты торговли стали б...

Последнее в фотогалерее