Чергове засідання Центру молодіжних ініціатив

   21 грудня 2016 року відбулося чергове засідання Центру молодіжних ініціатив на якому студенти та викладачі обговорювали актуальні для сьогодення питання щодо змін в законодавстві освіти про нарахування стипендій в наступному році. Студенти усвідомили, що важливо тепер буде не тільки гарно вчитися та мати семестрові оцінки лише «добре» та «відмінно», але й приймати активну участь у позанавчальній громадській діяльності.

   Також студенти занепокоєно обговорювали ситуацію, що склалася навколо націоналізації ПриватБанку. У ході гарячої дискусії було вирішено, що, звичайно, те, що відбулося піде на користь у загальнодержавному масштабі та сподіваються на наступні зміни щодо нових державних процесів та реформ.

   Печальну звістку про події в м. Берлін (Німеччина), що сталися під час святкового ярмарку та понесли за собою людські жертви студенти також не залишили поза своєю увагою та висловили слова жалоби і попередили своїх однолітків про необхідність дотримуватися дуже суворих правил поведінки під час проведення та участі у різноманітних масових засобах.

   Викладачі закликали студентів зосередити свої зусилля на напрацюванні додаткових балів, бо до кінця цього семестру залишилося дуже мало часу. Студенти озвучили свої «секретики» гарної підготовки до занять та привітали один одного із майбутніми святами.

   Робота на подальше запланована у ключі пропаганди студентської активності під час проведення засідань інформаційного майданчику Центру молодіжних ініціатив.

Похожие новости

· Засідання фокус-групи з питань євроін...

· Відбулося засідання координаційної ра...

Последнее в фотогалерее