Науково-практичний семінар «Нові технології у викладанні іноземних мов»

   22 грудня 2016 року на базі Центру мов Лисичанського педагогічного коледжу відбувся науково-практичний семінар «Нові технології у викладанні іноземних мов».

   Мета семінару була ознайомити учасників семінару з можливостями використання сучасних технологій для вивчення іноземних мов та розглянути приклади їх практичного застосування під час навчальних занять.

   Проведення семінару було приурочено до завершення Року англійської мови в Україні. Завідувач Центру мов Бахмет М. Ю. ознайомила присутніх з результатами роботи навчально-методичної лабораторії «Центр мов» за 2016 рік.

   До участі у семінарі долучилися викладачі іноземних мов Лисичанського педагогічного коледжу та студенти 2-4 курсів спеціальності «Початкова освіта».

   У програмі семінару були представлені різноманітні технології використання можливостей медіапростору для формування мовленнєвої компетенції майбутнього фахівця:

Тарарива Л. Ю., кандидат філологічних наук, викладач англійської мови, представила технологію створення віртуального середовища для організації колаборативного навчання «VECL (Virtual Environment for Collaborative learning)» та продемонструвала практичне застосування цієї технології у навчальному процесі.

Гуцкало О. О., викладач англійської мови, ознайомила присутніх з такими SMART-технологіями як веб-квести, форуми, віртуальна дошка, електронна бібліотека, інтернет-проекти.

Жалдакова Ю. В., викладач німецької мови, представила публіці онлайн-ресурси для вивчення мови (онлайн-словники, словникові тренажери, онлайн-вправи для закріплення граматичного матеріалу та flash-ігри) та можливість їх застосування у навчанні.

Бахмет М. Ю., викладач французької, англійської мов, ознайомила присутніх з технологією відео заняття у навчанні іншомовного мовлення, які розкривають широкі можливості для активної роботи у процесі формування мовленнєвих навичок і вмінь студентів і роблять навчальний процес опанування іноземною мовою привабливим для студентів.

Студентка 3 курсу Степаненко О. продемонструвала можливості вивчення англійської мови за допомогою Інтернет–платформ «English for kids», «LearnEnglish Kids», «StarFall», які дозволяють ефективно організувати навчальний процес як вдома, так і в межах аудиторії.

Студентка 4 курсу Шевцова Т. розповіла про застосування методики «Один учень – один комп'ютер» у сучасному навчальному процесі, що є одним з головних компонентів підвищення рівня мотивації учнів під час навчання.

   Також студенти представили свої власні розробки занять, створені за допомогою SMART-дошки. Всі присутні відзначили ефективність застосування сучасних технологій у навчанні іноземних мов.

Похожие новости

· Семінар «Захист трудових, соціально-е...

Последнее в фотогалерее