«Громадський дім»

   5 лютого 2017 р. у м. Рубіжне відбулося відкриття платформи ініціатив «Громадський дім», в якому взяли участь викладач коледжу Кравченко Олена Леонідівна та студентки 3 та 4 курсів спеціальності «Початкова освіта», «Фізичне виховання» Руда Уляна та Струкова Єлизавета.

   Діяльність платформи спрямована на вирішення проблеми дозвілля громадян, адже в умовах конфлікту на Донбасу увага до культури та просвітництва надзвичайно важлива.

   Проект, запущений завдяки допомозі «Львівської освітньої фундації», виявився настільки успішним, що подібні платформи незабаром з'являється в ряді міст Донецької області.

   До Луганщини даний тренд дійшов тільки зараз. В результаті, за гроші USAID і під кураторством тієї ж фундації, подібні простори з'явилися в Рубіжному ( «Громадський дім») та Сєвєродонецьку ( «ХочуБуду»).

   «До нас можуть прийти, попрацювати, скористатися Інтернетом, отримати інформацію. Ми плануємо зібрати невелику бібліотеку. Хочемо проводити майстер-класи, уроки української (і, можливо, англійської)», — розповідає менеджер проекту Ганна Самарска-Денищенко.

   Тож, сподіваємося на плідну співпрацю з платформою ініціатив та відкриття подібного закладу у нашому місті.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее