«Проектна технологія як розвиток критичного мислення»

0 лютого 2017 року у Лисичанському педагогічному коледжі на базі Центру мов відбувся семінар «Проектна технологія як розвиток критичного мислення», який був присвячений завершенню Року англійської мови в Україні.

Завідувач Центру мов Бахмет М. Ю. відкрила семінар доповіддю про підсумки Року англійської мови в Україні, у якій висвітлила результати роботи викладачів іноземної філології за зазначений період.

На семінарі студенти 3-го курсу представили підсумки розмовної практики з проектом "Travelling of our students in London". Жива англійська мова заполонила аудиторію діалогами на теми: «У аеропорті», «Розмова з перехожим», «В готелі», «У ресторані», «Екскурсія Лондоном».

Жалдакова Ю. В., викладач німецької мови, представила досвід роботи викладачів іноземних мов у виступі «Використання можливостей інтернет-платформ як ефективного засобу підготовки майбутніх фахівців».

До участі у семінарі долучилися і вчителі англійської мови загальноосвітніх шкіл м. Лисичанська.

Щербань О. С., вчитель англійської мови Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12, висвітлила у своєму виступі особливості використання проектної технології у вивченні англійської мови та продемонструвала приклади учнівських проектів.

Мельникова М. М., вчитель англійської мови Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, розповіла про важливість і специфіку розвитку усного мовлення на уроках англійської мови у початковій школі, поділилась власним досвідом і формами роботи, які використовує під час навчання.

Студенти Лисичанського педагогічного коледжу ознайомили присутніх з власними проектами.

Степаненко О., студентка 3-го курсу групи А спеціальності «Початкова освіта», представила свій проект «Ukraine. Country of wonders.» («Україна. Країна чудес.»), у якому були представлені такі розділи: загальні відомості про Україну, подорож містами України, сім чудес України, особливості національної кухні, Україна очима європейців (стереотипи про Україну), останні події в Україні.

Панкова Л., студентка 1-го курсу групи А спеціальності «Початкова освіта», продемонструвала свій проект у вигляді електронного підручника «Life in England» («Життя в Англії»), у якому висвітлені культурні та історичні особливості Британії: історія Англії, королівська родина, визначні пам'ятки Англії, освіта, відомі науковці, характерні риси життя в Англії, здобутки літератури, музики, кінематографу, спорту, свята та традиції, особливості харчування. Особливість підручника полягає в тому, що він також містить завдання для самоконтролю.

Завершився семінар виконанням гімну України англійською мовою.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее