«Сучасні технології навчання: 7 трендів у початковій освіті»

   Лабораторія початкової освіти постійно працює над вивчення питань сучасної освітніх тенденцій та технологій. Цей рік не став виключенням. Так, 1 березня 2017 року був проведений семінар «Сучасні технології навчання: 7 трендів у початковій освіті».

   Шукаючи та аналізуючи різні джерела інформації, ми натрапили на статтю «7 трендів у початковій освіті» і вирішили більш детально вивчити ці дефініції. Тож, перед нами постала задача: проаналізувати та перевірити дієвість, ефективність та можливість застосування у практиці роботи вчителя початкових класів сучасні напрямки в освіті.

Сучасна освітянська спільнота склала 7 трендових рухів, серед них:

    mLearning або мобільне навчання (презентувала Левченко А.)
    Сторітеллінг (представляла Моткова Д.)
    Ігрове навчання (едьютейнмент) (презентувала Кавєріна К.)
    Microlearning
    Змішане навчання (інформувала Лазуренко А.)
    STEM-проекти (освіта) (science, technology, engineering, mathematics) та робототехника. LEGO-конструювання (презентувала Шулік Д.)
    Гейміфікація (e-learning) (представляла Степаненко О.)

   Під час проведення семінару були продемонстровані різні технології навчання, методики та ігри, проведені вправи з LEGO-конструювання у формі математичного диктанту, презентовані «Розмальовки, що оживають», за допомогою мобільного додатку Live Coloring тощо.

   Про можливості Сторітеллінгу та презентацію Інфографіки «Поради про написання історій» можна переглянути додатково: режим доступу https://infogr.am/poradi_pro_napisannya_stortellngu/.

   Тож, ми прийшли до висновку, що запропоновані тренди початкової освіти стимулюють процес навчання молодших школярів, роблячи його захоплюючим, креативним та змістовним. Використання сучасних технологій вимагає додаткових знань та певних зусиль з боку педагога та користь їх абсолютна. Наступний крок, який планує здійснити лабораторія початкової освіти – перевірити можливість застосування вказаних трендів на практиці у загальноосвітніх навчальних закладах. Стартаперами цих ідей будуть студенти 3 курсу спеціальності «Початкова освіта», яких координуватимуть едвайзери-викладачі методик навчання.

   Переглянути загальну презентацію можна за посиланням https://www.genial.ly/58b56ffbda452c181c10804e/7
   Підготувала Ляшенко К.І.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее