19 березня майстер-клас з тістоплатики "Червона калина"

19 березня о 12.00 Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді (ЛЦНТТУМ) запрошує дітей разом з батьками на безкоштовний майстер-клас з тістоплатики «Червона калина». Майстер-клас проводиться за підтримки USAID в рамках проектів UCBI «Українська ініціатива з підвищення впевненості», «Прогресивна молодь в Лисичанську: підтримка науково-технічного молодіжного центру».

Майстер-клас проводить Наталія Лукащук, керівник гуртка «Художнє ліплення» ЛЦНТТУМ.

Для роботи нам знадобиться: 2 склянки муки, склянка солі «Екстра», картон пакувальний 20×20 см, гуашеві фарби, пензлик, стеки, вологі серветки

Чекаємо всіх бажаючих за адресою: вул. І. Сікорського (Постишева), 34 (р-н ринку «Джаміля»)

Телефон: 0956465439

Ліплення фігурок з соленого тіста або тістопластика — дуже захоплююче заняття, яке не потребує спеціальних умінь і особливих грошових вкладень. Сіль, вода і борошно — ось основні компоненти для цього виду рукоділля. Тісто виходить м’яким і податливим, дозволяючи майструвати чудові поробки навіть початківцям.

Спочатку можна ліпити найпростіші фігурки, потім спробувати змайструвати вироби складніше: невеликі сувеніри, ляльки і навіть об’ємні картини. Придбавши трохи досвіду і застосувавши творчу фантазію, можна змайструвати справжні витвори мистецтва! До того ж, виконуючи різні вироби разом з дітьми, ви будете не тільки привчати їх до творчої праці і розвивати дрібну моторику, але й насолоджуватися дорогоцінними хвилинами спілкування.

Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді

Похожие новости

· Горотдел милиции завоевал "серебро" н...

· В Украине начата программа коммерциал...

· КСП "Лисичанск - Водоканал" хочет вып...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

Последнее в фотогалерее