«Наукова весна–2017»

   В рамках проведення Днів науки «Наукова весна–2017» на базі ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» Навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту 21 квітня 2017 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні тенденції та перспективи розвитку фізичної культури та спорту».

   В ході конференції розглядали питання дипломування фахівців галузі фізичної культури і спорту, перспективи розвитку фізичної реабілітації в Україні, адаптації до фізичного навантаження, використання інноваційних технологій як засобу модернізації якісної підготовки майбутніх вчителів ФК, психолого-педагогічні проблеми ФВ учнів в умовах сучасної школи тощо.

   Активну участь у форумі брали викладачі коледжу, які виступили на пленарному засіданні з актуальними темами сьогодення: «Ефективні шляхи впровадження ІКТ у роботі Лисичанського педагогічного коледжу в умовах сучасних суспільних трансформацій» (Крошка С.А.), «Валеологічна студія як засіб формування здоров'язберігаючого середовища коледжу» (Борисенко Л.Л.).

   Під час підведення підсумків окреслили найважливіші питання щодо вирішення професійної компетентності та іміджу майбутніх фахівців з ФВ, шляхи формування мотивації до занять ФК, підвищення показників здоров'я студентської молоді в умовах ВНЗ, становлення рекреаційної сфери та проблему підготовки реабілітологів до використання фізкультуно-оздоровчих технологій.

   Продовженням плідної співпраці стане проведення Всеукраїнської студентської конференції «Сучасні проблеми фізичного виховання і спорту: погляд молоді» (27.04.2017).

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее