"Open fest вихідного дня"

   Під такою назвою, 1 липня, на території Вищого професійного училища № 94 пройшов святковий захід для мешканців мікрорайону ГТВ в рамках спільної діяльності міського Палацу культури та ВПУ № 94.

На заході були присутні почесні гості — представники міжнародної організації з міграції, міжнародного фонду Terre des hommes, міжнародної благодійної організації HelpAge International та міської організації Червоного хреста.

Впродовж заходу учасники мали змогу прийняти участь у розважально-ігровій програмі для дітей з аніматорами та акції «Сонце в твоїх долонях», зробити селфі з ляльками велетнями, подивитись презентацію професій ВПУ та послуг Лисичанського міського Палацу культури, ознайомитися з роботою міжнародних організацій, а також покуштувати безкоштовну кашу та пригоститись солодощами.

Під гучні оплески всіх присутніх між міським Палацом культури та ВПУ № 94 був підписаний договір про співпрацю, за яким сторони зобов’язались проводити спільні заходи.

Як результат першого спільного заходу на території ВПУ № 94 встановлено лаву примирення — символ любові, примирення і згоди, символ гостинності і поваги для гостей і жителів мікрорайону.

Всім присутнім дуже сподобався цей змістовний та цікавий захід. Усі з нетерпінням чекають нових зустрічей!

Відділ культури Лисичанської міської ради

Похожие новости

· Горотдел милиции завоевал "серебро" н...

· В Украине начата программа коммерциал...

· КСП "Лисичанск - Водоканал" хочет вып...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

Последнее в фотогалерее