Казкова подорож-охолодження в бібліотеці

«Казки - це те золото, що блищить вогником в дитячих оченятах» - ці слова належать великому Гансу Крістіану Андерсену, який є одним із найулюбленіших казкарів усіх часів і народів, автором всесвітньо відомих казок для дітей і дорослих. Саме тому до бібліотеки-філії №9 запросили справжніх поціновувачів казок  – маленьких хлопців та дівчат, щоб погратися та поринути у мультфеєрію дивовижних казок цього знаменитого письменника.

Але спочатку, змагаючись в тому, хто швидше збере пазли, діти пригадали казкових персонажів: Принцесу і Свинопаса, Дюймовочку і Принцесу на горошині, Бравого солдата й відьму, Русалоньку та чаклунку, Елізу й Гадке каченя… А відповівши на всі питання й відгадавши загадки про оленя і ворона, сані і сніг, дзеркало і троянди, юні читайлики правильно назвали одну з найвідоміших казок Андерсена - «Снігова королева», переглянути яку їм і випала чудова нагода .

Затамувавши подих, діти стежили за пригодами казкових героїв й одночасно переживали за маленьку дівчинку, яка долаючи перешкоди, рятує свого названого брата.

Дітлахи були дуже задоволені від того, як провели час в бібліотеці.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее