«Храм оптимізму і бадьорості»

В межах проведення Олімпійського уроку та Олімпійського тижня 11 вересня відбулося щорічне спортивне дійство, присвячене визначним подіям 2017 року: Дефлімпійським звершенням українців, Дню фізичної культури і спорту, перемоги спортсменів у міжнародних змаганнях.

Свято пройшло під гаслом «Храм оптимізму і бадьорості». Спортивне життя ніколи не завмирає, воно завжди наповнене вагомими подіями світового масштабу. Ось і сезон 2016-2017 років був насиченим на яскраві спортивні змагання! І в багатьох з них представники України показали себе з найкращого боку!

Згадали не тільки яскраві сторінки світового спорту, але й акцентували увагу на функціонуванні спортивного клубу СК «ЛПК», де здійснюється всебічна робота з розвитку фізичної культури і спорту серед студентів, викладацького складу та співробітників коледжу. Окреслено результати спортивних досягнень студентів та їх позитивна динаміка у щорічному моніторингу спортивної майстерності.

Неперевершеним дійством стали показові виступи викладачів та студентів коледжу:

  • вихованки циркової студії «Кристал» Рудої У.;
  • мужня боротьба представників косікі-карате Олійника В., Дегтяренка Д. та боксу Холоденка А., Боровського І.;
  • номер зі скакалками студентів групи 4-АФ;
  • цирковий номер чотирилапої улюблениці публіки «Фікі» на чолі з керівником Цвік О.С., Майстром спорту зі службового поводження з собаками.

Найкращі спортсмени коледжу були нагороджені подарунками та грамотами Луганського обласного відділення Комітету фізичного виховання та спорту.

Ми переконалися, що спорт і здоров'я, це – насолода, вірні, незмінні супутники життя. Вони особливі незвичайні зодчі, вони творять чудеса!

12 вересня – наступний етап Олімпійського уроку!

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее