Звітна конференція з літньої педагогічної практики у ДОТ

    Для студентів 4 курсу початок нового навчального року сповнений теплими та приємними спогадами про проходження літньої педагогічної практики у дитячих оздоровчих таборах. Натхненні спілкуванням та проведенням різноманітних заходів та колективних творчих справ для дітей, студенти звітують про свою роботу на посаді педагога-організатора.

    Тож, 14 вересня 2017 року відбулася конференція з літньої педагогічної практики у ДОТ. Дитячий табір — заклад дитячого дозвілля, що надає комплекс освітніх, оздоровчих та інших послуг. Загалом до ДОТ м. Лисичанськ, Луганської області, Азовського і Чорноморського узбережжя було направлено 83 студента-практиканта. Випускниками у літніх таборах для дітей пропонувалася різноманітна програма.

    Як же працювали студенти, чого вони навчилися, що досягли, які заходи їм сподобалися найбільше, з якими труднощами довелося зустрітися, які курйозні моменти ви подолали… на ці та багато інших запитань присутні почули відповіді.

   Кожна група звітувала про діяльність у таборі та продемонструвала креативні підходи до організації дозвілля дітей, було представлено цікаву мозаїку форм та методів роботи, студенти отримали безцінний досвід, який стане у нагоді на шляху до здобуття педагогічної освіти.

   Крім того, низка студентів були відзначені подяками та грамотами за сумлінну працю, використання новітніх технологій, творчий підхід у роботі під час проведення оздоровчої кампанії «Літо-2017». Наприклад: Руда Уляна, Моткова Дарина, Шулік Дар'я, Шулік Денис, Шевцов Влад, Степаненко Олена, Лопата Дар'я та інші.

   Студенти щиро вдячні навчальному закладу за таку прекрасну можливість пройти педагогічну практику у літніх оздоровчих таборах.

   Зичимо творчої роботи, винахідливості та позитивних емоцій у подальшому навчанні та педагогічній діяльності!

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее