Про результати вступної кампанії

   20 вересня 2017 р. відбулося засідання педагогічної ради «Про результати вступної кампанії. Про організацію допрофесійної роботи з учнями загальноосвітніх шкіл міста та області на 2017-2018 н.р. ».

   Відповідальний секретар приймальної комісії Ігнатуша А.Л. зазначила, що прийом на навчання до коледжу у 2017 році здійснювала приймальна комісія відповідно до Умов прийому до ВНЗ на освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст» та Правил прийому до ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» на 2017 рік з використанням Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

  Робота приймальної комісії протягом навчального 2016-2017 н. р. велась відповідно до плану роботи, та комплексу рекламно-профорієнтаційних заходів щодо залучення абітурієнтів до Відокремленого підрозділу «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка».

  
мета діяльності приймальної комісії – кількісний і якісний показник набору 2017 року. Серед заходів, які сприяли вирішенню цього завдання:

  • проведення профорієнтаційних заходів;
  • Школа дистанційного навчання;
  • проведення профорієнтаційно-агітаційної роботи викладачами коледжу в загальноосвітніх школах.
  • проведення днів відкритих дверей.

  Аналізуючи результативність заходів, спрямованих на набір цього року, можна сказати, що найбільш дієвими є Дні відкритих дверей, рекламно-агітаційна робота і індивідуальна робота з кожним абітурієнтом. Під час прийому документів працювали підготовчі курси. В поточному році їх відвідали 27 абітурієнтів. Загалом вступна кампанія – 2017 пройшла організовано, конфліктних та апеляційних ситуацій не виникало.

   Запорука стабільного розвитку коледжу – це пошук нових форм профорієнтаційної роботи, з цією метою розроблено комплекс рекламно-профорієнтаційних заходів щодо залучення абітурієнтів до ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» на 2017-2018 навчальний рік у рамках програми підтримки позитивного іміджу навчального закладу.

Похожие новости

· Про результати діяльності спостережно...

Последнее в фотогалерее