«Вчимося жити разом»

"Не в кількості знань полягає освіта,
а в повному розумінні й майстерному
застосуванні в житті всього того, що знаєш".
Фрідріх Дістервег

    Враховуючи успішний досвід впровадження у 2016 році спільного проекту Міністерства освіти і науки України та Представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) з розвитку життєвих навичок «Вчимося жити разом», з метою поширення компетентністного підходу у підготовці вчителів та забезпечення стійкості освіти з розвитку життєвих навичок дітей та підлітків (психосоціальним компетентностям), які сприяють соціальній злагодженості, полегшенню адаптації до нових життєвих обставин, відновленню психологічної рівноваги, розбудові здорових стосунків прийнято план заходів, затверджених наказом МОН від 21.04.2017 № 624 «Про затвердження плану заходів на 2017 рік з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом».

   Регіональний тренер, викладач Лисичанського педагогічного коледжу Крошка С.А., провела черговий тренінг «Методика викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» для вчителів початкової, основної і старшої школи з Попаснянського, Новоайдарського, Станично-Луганського районів на базі ЛОІППО м.Сєвєродонецька.

   Познайомила з метою та завданнями тренінгу, планами на майбутнє. Вчителі активно залучилися до проведення презентацій-уроків.

   Проект «Вчимося жити разом» має повне ресурсне забезпечення. В цьому переконалися студенти спеціальності «Середня освіта (фізична культура)» 17.10.2017 року, бо було проведено 2 тренінги тренерами Крошкою С.А., Борисенко Л.Л. щодо розвитку життєвих навичок толерантності, протидії дискримінації, вмінню працювати в команді, ознайомлення прийомам конструктивного розв'язання конфліктів, відпрацювання навичок самоконтролю (загальна кількість слухачів - 14).

   Студенти працювали в групах, передивлялися відео та мультиплікаційні фільми, обговорювали метафори, розігрували сценки тощо.

   Зміст освіти «Нова Українська Школа» насичений формуванням компетентностей життєвих навичок з позитивної самооцінки, ефективного спілкування, співчуття, попередження та розв'язування конфліктів, протистояння негативним соціальним впливам, мотивацією успіху, аналізом проблем і прийняттям виважених рішень, критичного і творчого мислення тощо.

  Чекаємо на плідну реалізацію проекту у ЗОШ 2017-2018 н.р.!
  Підготувала викладач Крошка С.А.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Отлично! Отлично! 100% [1 Голос]
Очень хорошо Очень хорошо 0% [Нет голосов]
Хорошо Хорошо 0% [Нет голосов]
Удовлетворительно Удовлетворительно 0% [Нет голосов]
Плохо Плохо 0% [Нет голосов]

Последнее в фотогалерее