«Організація студентської пошуково-творчої, науково-дослідної роботи»

Науково-дослідна діяльність студентів є одним із найважливіших засобів підвищення якості підготовки і виховання спеціалістів, здатних творчо застосовувати в практичній діяльності найновіші досягнення науково-технічного прогресу.

З цією метою 23 листопада 2017 року на базі навчально-методичного кабінету з метою залучення студентської молоді до якісного написання пошукових робіт в межах навчальної дисципліни у Лисичанському педагогічному коледжі відбувся семінар «Організація студентської пошуково-творчої, науково-дослідної роботи».

Семінар організовано для студентів перших курсів усіх спеціальностей. Методист Жалдакова Ю. В. ознайомила студентів зі змістом поняття "науково-дослідницька діяльність", з алгоритмом дій у ході дослідної діяльності відповідно до форм виконання, з вимогами до оформлення робіт. Доповненням семінару була виставка найкращих студентських робіт, яка дала змогу студентам побачити наочні результати досліджень молодих науковців.

Студентка 3 курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» Сухомліна А. продемонструвала свою науково-дослідну роботу, яка посіла друге місце на Днях науки-2017.

Чекаємо на актуальні та цікаві роботи від студентів-першокурсників на Днях науки-2018 та бажаємо їм натхнення!

Жаладкова Ю.В.

Похожие новости

· Лисичанський міський голова вважає, щ...

Последнее в фотогалерее