КВК «Битва Титанів»

11 грудня 2017 року з метою виявлення та підтримки творчої ініціативи педагогів та студентів, підвищення їх професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків та реалізації їх креативних здібностей відбувся педагогічний КВК «Битва Титанів», який вже став доброю традицією Лисичанського педагогічного коледжу. У двобої зійшлися дві команди: збірна викладачів коледжу та студентів 4 курсу.

Турнір проводився за наступною програмою: візитна картка «Еволюція в освіті», розминка та домашнє завдання «Ювіляр отримує вітання…». Всі завдання було підпорядковано ідеї 80-річчя заснування ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка». Виступи команд оцінювало журі, до складу якого ввійшли викладачі та представники студентського парламенту.

В цікавій формі обидві команди продемонстрували версії еволюції освіти від давніх часів до сьогодення, виявили креативність та творчий підхід в розкритті теми візитної картки.

Приємним подарунком для глядачів стало музичне домашнє завдання «Ювіляр отримує вітання…». Викладачі долучили всіх присутніх до подорожі такими країнами як Японія, Греція, Арабські Емірати, Великобританія, Франція, Італія. Німеччина та Естонія. Студенти ж презентували вітання коледжу від його випускників різних часів. Це було зроблено на високому рівні педагогічної майстерності. Учасники команд продемонстрували сценічну культуру, ораторське мистецтво, володіння елементами педагогічної техніки.

Тепла та доброзичлива атмосфера в залі, підтримка глядачів дала змогу розкритися різним талантам як студентів так і викладачів. Всі присутні відчули педагогіку партнерства в дії. Результатом цього стала перемога обох команд.

Вітаємо переможців!!!! Бажаємо подальших творчих звершень на їх педагогічній ниві!

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Отлично! Отлично! 100% [1 Голос]
Очень хорошо Очень хорошо 0% [Нет голосов]
Хорошо Хорошо 0% [Нет голосов]
Удовлетворительно Удовлетворительно 0% [Нет голосов]
Плохо Плохо 0% [Нет голосов]

Последнее в фотогалерее