«Шок професійного старту»

   21 грудня 2017 року у Лисичанському педагогічному коледжі відбувся психологічний тренінг «Шок професійного старту», проведений для студентів 4-х курсів спеціальностей «Початкова освіта», «Технологічна освіта». Організаторами тренінгу стали Хомич О. М., психолог коледжу та Шевирьова І. Г., фахівець підрозділу з питань працевлаштування. Тренінг складався з двох части: теоретична та практична. У теоретичній частині фахівець підрозділу звернула увагу майбутніх спеціалістів на інстанції, які стануть у нагоді під час пошуку роботи відповідно до їх спеціальності; окреслила головні задачі, спрямовані на ефективне працевлаштування.

   У практичній частині психолог коледжу запропонувала студентам взяти участь у створенні «стресової співбесіди»; долучила майбутніх випускників до обговорення ключових питань, які можуть виникнути у роботодавця. Цікавим моментом практичної частини стало обговорення та імітування співбесіди роботодавця з молодим фахівцем. Також, студенти вчились умілому представленню себе під час ділової бесіди. В ході практичної частини майбутні фахівці активно брали участь в обговоренні головних моментів щодо реалізації себе як компетентного, грамотного та цілеспрямованого робітника.

   Сподіваємось, що знання, які були отримані студентами в ході психологічного тренінгу стануть базовим підґрунтям у майбутньому для ефективного та успішного професіонального старту! Бажаємо успіхів для реалізації професійного фаху!

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее