Почесна нагорода педагога

   Щиро вітаємо завідувача закладу дошкільної освіти № 8 «Світлячок» Бражникову Тетяну Іванівну з присудженням щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

   Зазначимо, що згідно з Постановою Верховної Ради України від 19 грудня 2017 року № 2253-VIII щорічна Премія Верховної Ради України присуджується за особливі успіхи у здійсненні навчання і виховання дітей.

   Бражникова Тетяна Іванівна має солідний педагогічний стаж — 28 років в освітній сфері.

   Уміння зосереджувати увагу на реалізації задуманого через залучення до співпраці колег, тримати руку на пульсі часу, передбачати результати колективної праці свідчать про унікальні організаторські здібності талановитого керівника й досвідченого наставника. Тетяна Іванівна намагається достукатись до серця кожного педагога, захопити творчими шуканнями, запалити бажанням утілити у практичну роботу інноваційні задуми та ідеї. Саме такі непересічні особистості спроможні надихнути інших бажанням самовіддано працювати в ім’я найдорожчого — дітей.

   Тетяна Іванівна — цікавий співрозмовник і гарний промовець, вона завжди в курсі методичних, наукових новин. Уміє заволодіти увагою будь-якої аудиторії: чи це педагоги-початківці, чи колеги, чи діти та їхні батьки.

   Якщо говорити про чесноти Тетяни Іванівни, то це, найперше, — розум і мудрість. Усі, хто спілкується з нею, відчувають душевність, прагнення порадити й розрадити, бо просто й легко веде освітянський і життєвий діалог ця жінка. Професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця Бражникової Тетяни Іванівни внесли вагомий вклад у розвиток освіти нашого регіону, забезпечили повагу серед колег, вихованців та їх батьків.

   Заслужена висока нагорода Тетяни Іванівни — це підґрунтя для подальших її успіхів на освітянській ниві.

    Відділ освіти Лисичанської міської ради

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее