Дослідницький центр лабораторії методики

   Дослідницький центр лабораторії методики ознайомлення з природою восени 2017 року долучився до експериментальної роботи, значення якої полягає у культивуванні рослин різних кліматичних зон.

   Цього року на базі центру проводяться різнопланові дослідження, зокрема, створення відповідного освітлення для рослин; дотримання температурного режиму; організація належного поливу. Метою дослідження є теоретично обґрунтувати, створити та експериментально перевірити кліматичні умови дослідницького центру в ході висадки екзотичних рослин.

   Цікавою для дослідження та результативною формою стала робота щодо вигонки цибулинних квітів у кімнатних умовах. Кожен з нас бажає прискорити прихід весни та насолодитись квітучими рослинами, духмяними квітами. Що дає нам відчуття пробудження природи й надію на те, що теплі дні ось-ось настануть? Звичайно, весняні квіти. І якщо про прихід весни у січні-лютому можна тільки мріяти, то вирощувати у своїх оселях весняні квіти серед зими дуже проста та цікава справа. І для цього організація роботи в дослідницькому центрі визначила найоптимальніші шляхи для прискореного росту та цвітіння весняних квітів.

   Для вигонки тюльпанів знадобляться цибулини, які розміщуємо на дно склянки (дно закриваємо камінцями) та заливаємо водою. Після чого залишаємо посудину в темному місці з температурою 5-9 ºC при вологості повітря близько 75 %. Не допускайте пересихання камінців, поливайте їх, якщо це необхідно, щодня. Як тільки з'являться паростки, температуру утримання потрібно знизити до 2ºC, а приблизно за три тижні необхідно підвищити до 13-15ºC.

   За термінами цвітіння вигонка буває рання (вигонка тюльпанів до Нового року і до православного Різдва), середня, що стосується нашого дослідження (цвітіння триває протягом січня) і пізня (цвітіння з лютого по березень, а іноді й по квітень). Для того, щоб виростити тюльпани до конкретного терміну, слід знати, коли потрібно починати вигонку. Рання вигонка цибулин тюльпана вимагає посадки в кінці літа або на початку осені. Середню вигонку ми розпочали протягом жовтня-листопада.

   Побачити на власному підвіконні весняні квіти дуже просто. Важливо бути зацікавленим в цьому і тоді, квітучі тюльпани порадують вас барвами весни! Бажаємо успіхів!

Похожие новости

· ИННОВАЦИОННЫЙ ЦЕНТР ОТКРЫТ!

· Инновационный центр в Лисичанске

Последнее в фотогалерее