«Журналістика – запорука твого успішного майбутнього»

   5 лютого 2018 року на паралелях спеціальності «Журналістика» проведено «WORK SHOP» за темою «Журналістика – запорука твого успішного майбутнього».

   Метою заходу була активізація громадянської позиції майбутніх журналістів на шляху їх професійного становлення.

   Вже 27 років триває розбудова незалежної Української. Ми − саме те, покоління, яке формує її. Якщо кожен з нас хоче жити в успішній та демократичній країні, то повинен навчитися нею управляти, регулювати суспільні процеси, поведінку, вчинки людей, виходячи з реального стану природних і технічних СЗМК, враховуючи політичні сили, стан розвитку економіки, культури, особливості людської свідомості та психіки.

   Сьогодні, журналістиці відведено роль четвертої влади, тому як навчальний заклад, який орієнтований на підготовку фахівців цієї галузі, ми акцентуємо увагу на специфіці роботи з масами та вчимо управлінню ними.

   В процесі обговорення було розглянуто роль мас в засобах масової комунікації; специфіку взаємодії з ними; способи саморегуляції майбутнього журналіста під час роботи в кадрі.

   Цікавою видалася дискусія «Наскільки необхідним є знання української, російської та англійської мов». Учасники охоче висловлювали свої міркування, в результаті яких усі присутні зробили висновок про необхідність вільного перемикання мовних кодів в процесі комунікації, що і стало яскравим завершенням заходу.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее