Сучасні небезпеки молоді

   2 квітня 2018 року у ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» на паралелях 1-3 курсів була проведена інформаційно-просвітницька година «Сучасні небезпеки молоді» на виконання Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 р. №111.

   Викладачі коледжу, що готували даний захід, намагалися якомога ширше висвітлити проблеми сучасної молоді з точки зору чотирьох аспектів. Вони говорили про політичний аспект небезпеки, а саме про маніпулювання свідомістю через «ідеали та символи», зсув локусу інтересів суспільства, глобалізацію влади та «торгівлю лозунгами».

   Економічний аспект розкривавився через висвітлення проблеми знецінення реально цінних речей, торгівлю людьми, наркокур'єрство в Україні. Демонстрували соціальний відеоролик із протидії торгівлі людьми під назвою «Українці в якості наркокур'єрів», що рекомендований до перегляду студентами закладів вищої освіти Міністерством освіти і науки України.

   При розгляді психологічного аспекту розмова стосувалася насильства в суспільстві, «груп смерті», екстремальних видів спорту, анорексії, важливості збереження цнотливості до шлюбних відносин. Та соціальний аспект був розкритий з точки зору аналізу небезпек, що криються у соціальних мережах та нових спільнотах-субкультурах.

   Наприкінці заходу було підкреслено, що поряд із небезпеками, наше суспільство надає і набагато ширші можливості аніж 20 років тому. Для сучасної молоді розкриті всі горизонти, всі дороги, але як каже народна мудрість «Бережи плаття знову, а честь з молоду».

   Організатори заходу перефразували: «Думай. Аналізуй. Приймай зважені рішення. Будь відповідальним», що і стало загальним підсумком інформаційно-просвітницької години.

   Хомич О.М., Пивоварова Г.С.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее