Олімпіада з фізики

   16 квітня 2018 року в коледжі була проведена олімпіада з фізики серед студентів 1-х курсів всіх спеціальностей ОКР «молодший спеціаліст», мета якої - популяризація навчальної дисципліни «Фізика», розвиток й вдосконалення знань з предмету, формування творчої активності, самостійності студентів в їх набутті та поглибленні, виховання наполегливості, цілеспрямованості, творчого пошуку, а також виявлення найбільш талановитої молоді серед студентів навчального закладу.

   Студенти виконували практичні завдання за розділами: «Механіка», «Електродинаміка», «Коливання», «Термодинаміка». Тематика завдань входить до програми з фізики для ВНЗ І-ІІ р.а.

   Аналіз результатів коледжного етапу студентської олімпіади з фізики вказує на те, що студенти володіють змістовними і глибокими знаннями з курсу «Загальна фізика». Продемонстрували обізнаність основ теорії предмету та його математичного виразу.

   Переможцем олімпіади стала Запотєєва Валерія, група 1-АПО, яка показала високий рівень теоретичної підготовки і вміння переносити отримані знання на вирішення практичних завдань, вона володіє поняттями фізичних величин, демонструє вміння користуватися Міжнародною системою одиниць при розв'язуванні задач.

   Друге місце посіла Ткаченко Вероніка, група 1-БПО, третє місце розділили Пістряк Анна, група 1-АПО та Сергачьова Юлія, група 1-АД.

   У цілому олімпіада довела, що фізика сприяє розвитку фізичного знання і наукового стилю мислення студентів, формуванню в них наукового світогляду, здатності до наукового пізнання, усвідомленню сучасної картини світу та екологічної культури життєдіяльності.
   Демченко П.Є., Брюховецька О.А.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее