«Сад чеснот»

   Під такою назвою, сьогодні, 3 травня, в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулася визначна культурна подія — відкриття персональної виставки Заслуженої артистки України, радника Міністра культури України, члена Національної спілки художників України, письменниці, телеведучої, громадського діяча, волонтера Анжеліки Рудницької.

   Експозиція, в якій представлено найбільший цикл вишитого живопису майстрині «Дерева-писанки», приурочена до свята Великодня. В своїй творчості майстрині вдалося перетворити народну вишивку в сучасне мистецтво. Роботи художниці, опираючись на багатовікові традиції народного мистецтва, є абсолютно авторськими, абсолютно українськими і водночас модерновими та мультиетнічними. Головний образ виставки — дерево. Це й не дивно, адже для українців споконвіку дерево життя — сакральний символ. Особливі дерева і у Анжеліки Рудницької: фантастичні, неповторні, розкішні — вони виростають в поетичному «Саду чеснот», підносять глядача до вічності.

   Один з мистецько-філософських феноменів Рудницької — створення своєрідного симбіозу дерева життя, писанки і яйця-райця, які широко представлені в циклі «Дерева-писанки».

   До виставки додаються буклети, листівки та книги Анжеліки Рудницької.

   Виставка вишитих картин триватиме в краєзнавчому музеї до 3 червня. Запрошуємо всіх відвідати нову, яскраву, весняну експозицію «Сад чеснот»!

   Відділ культури Лисичанської міської ради

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее