Прагнемо миру нашій Батьківщині

    5 травня 2018 року у відокремленому підрозділі «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» відбувся урочистий захід присвячений Міжнародному Дню пам'яті та примирення.

   На початку викладач історії коледжу Чурілова Вікторія Євгенівна нагадала присутнім хронологію подій 1939-1945 років та знову представила словесну картину тих страшних років, що довелося пережити світові та Україні. Емоційно та яскраво були пригадані події та люди-воїни, що своїм життям забезпечували перемогу над нацизмом у ті часи. Також були проведені паралелі із подіями в Україні та світі сьогодення.

   З вітальним словом звернувся до присутніх директор Брянківського коледжу Сапіжак Михайло Степанович, який у своєму виступі поділився власними спогадами про ті часи, розповів про можливість розуміння крізь роки замовчуваної трагедії страшних подій Другої Світової війни. Він закликав присутніх цінувати мир, життя та здоров'я своїх рідних та близьких, берегти людей своєї Батьківщини.

    А хореографічні та пісенні композиції, що були представлені студентами різних курсів нашого навчального закладу особливо запам'яталися та сподобалися своєю емоційністю, проникненням та щирістю. Ми пишаємося нашими дівчатами та хлопцями, які можуть у такий складний для нас усіх час через участь у мистецтві донести до всієї громади цінність миру та злагоди у країні.

   Із вдячністю загиблим воїнам у Другій Світовій війні було створено та покладено до пам'ятника Невідомому солдату квітково-хвойну «гірлянду пам'яті», та зібрані у композицію «Квіти скорботи».

   Всього у нашому заході взяли участь близько 420 осіб.

   Ми цінуємо життя, та прагнемо миру нашій Батьківщині та нашій планеті Земля!

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее