«Дайджест студентського спорту – 2018»

16 травня на базі Лисичанського педагогічного коледжу відбулася церемонії підведення підсумків міської Спартакіади міста Лисичанська серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. за 2017-18 н.р. «Дайджест студентського спорту – 2018».

На святі зібралися люди, які мали безпосереднє відношення до фізичної культури та спорту: викладачі фізичного виховання та студенти ВНЗ І-ІІ р.а. ВП «Лисичанського педагогічного коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка», Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу, КЗ «Лисичанського медичного коледжу», ДВНЗ «Лисичанського нафтохімічного технікуму».

На церемонію завітали почесні гості: Нецвєт Ніна Петрівна (начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради); Феденко Наталя Сергіївна (спеціаліст відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради).

Організатори дійства привітали усіх присутніх та помандрували мультимедійними сторінками спортивної слави Лисичанська: історичним розвитком футболу та стадіоном «Шахтар» у довоєнні та післявоєнні роки; роботою водної станції; захопленням лисичан шахами; участю спортсменів у Олімпійських іграх різних років (Віктор Савченко – XX Олімпійські ігри у Мюнхені, Валерій Фалев – XXI Олімпійські ігри у Монреалі, Микола Чужиков – Олімпійські ігри у Токіо).

Присвятили спогади Лисичанській Дитячо-юнацькій спортивній школі, яка серед спортивних шкіл області у всі часи і донині займає лідируючі позиції і є найбільшою в регіоні.

І перейшли до нагородження фаворитів за результатами Спартакіади 2017-18 н.р.

Загальний залік серед дівчат:

І місце – Лисичанський педагогічний коледж

ІІ місце – Лисичанський медичний коледж

ІІІ місце – Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж.

Загальний залік серед юнаків:

І місце – Лисичанський педагогічний коледж

ІІ місце – Лисичанський нафтохімічний технікум

ІІІ місце – Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж.

Найактивніші та результативніші спортсмени були нагороджені грамотами відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради. Переможці спартакіади отримали кубки та спортивний інвентар. По завершенню намітили спортивні плани на наступний сезон, зокрема розширення участі у інших видах спорту.

Спорт і здоров'я, це – насолода, вірні, незмінні супутники життя. Вони особливі незвичайні зодчі, вони творять чудеса! Такі чудеса – це невід'ємна частина життя кожного!
Підготувала Крошка С.А

Похожие новости

· Тренер лисичанской команды по конному...

Последнее в фотогалерее