«На крилах майбутнього»

    14 червня 2018 року у Лисичанському педагогічному коледжі відбулося урочисте свято відзначення випускників коледжу – 2018 «На крилах майбутнього». Велика коледжна родина проводжала у самостійне життя наших студентів – вісімдесятий, ювілейний випуск Лисичанського педагогічного коледжу!

   Наш освітній заклад – це територія, де твориться Краса і Добро, де панує атмосфера пошани і любові до майбутньої професії, де вчать професійної майстерності, інноваційності, креативності, гуманності. Бути випускником педагогічного коледжу - почесно і престижно!

   За чотири роки навчання студенти педагогічного коледжу оволоділи навичками роботи з молодшими школярами, набули необхідних знань з педагогіки та психології дитини, отримали фаховий рівень молодшого спеціаліста. Крім цього, випускники усіх спеціальностей навчилися застосовувати на практиці новітні інформаційні та інноваційні технології, створювати власні Е-посібники та блоги, проводили експериментальні дослідження з питань впровадження у навчально-виховний супровід програм One Note, LearningApps, Sway, Prezi, Popplet, застосовували сучасні освітіні технолгії: Lego-конструювання, ігрові технології, змішане навчання. Випускники здобували ключові та професійні компетентності фахівця нової генерації, здатного працювати відповідно до Концепції нової української школи. Випускники коледжу можуть працювати у закладах освіти, теле- і радіокомпаніях, видавництвах, редакціях провідних журналів та газет.

     До плеяди найактивніших випускники-2018 увійшли:
Жиділова Лілія, Матушкіна Ольга, Руда Уляна, Степаненко Олена, Кавєріна Катерина, Моткова Дарина, Лопата Дар'я, Кравченко Єлизавета, Смірнова Ксенія, Баюк Діана, Зінченко Людмила, Гапотченко Андрій, Апухтін Михайло, Пахомов Дмитро, Ткаченко Юлія та Малініна Катерина, Білянська Ксенія, Кравченко Аліна, Захарченко Андрій, Руденко Олександр, Хутренко Марина, Шевцов Владислав, Лагутєєва Анастасія та Тремполець Світлана, Коваленко Артем.

   Випускники Лисичанського педагогічного коледжу – це гордість освітнього закладу! Підтвердженням цього є Книга пошани ипускників коледжу, до якої цього року занесені імена кращих з кращих студентів: Жиділової Лілії, Лопати Дар'ї, Руденка Олександра! Двадцять випускників були відзначені грамотами та цінними подарунками.

   З вітальним словом, теплими побажаннями та натхненними настановами до випускників звернулися директор коледжу, Галина Миколаївна Мінєнко; завідувач денного навчання, викладач вищої категорії, Олена Володимирівна Матліна; куратор групи 4-ВС, викладач вищої категорії, Ольга Анатоліївна Севастянова; від імені батьків випускників слово мала Кавєріна Тетяна Петрівна.

   Хвилюючими та проникливими для всіх були слова вдячності батькам та викладачам. Феєрверк яскравих емоцій подарували ліричні, проникливі, мелодійні та майстерні виступи випускників: Жиділової Лілії, Баюк Діани, Левченко Альбіни, Кравченко Аліни та Руденка Олександра.

   Дорогі випускники, коледж відкрив для вас нові горизонти, подарував незабутні миті студентства, надав безмежні можливості для самореалізації.

   Тож, з упевненістю можна сказати, що це свято – освітньо-професійний ліфт у доросле життя випускників 2018 року – фахівців, які примножать інтелектуальне, духовне і культурне багатство України!

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее