Запрошуємо шанувальників творчості Еріха Марії Ремарка!

   З нагоди 120-річчя з дня народження одного з найвідоміших німецьких письменників, в Лисичанській центральній бібліотеці експонується книжкова виставка «Час жити!»

   На виставці представлені відомі твори Ремарка – «Час жити і час помирати», «На західному фронті без змін», «Повернення», «Люби ближнього твого», «Тіні в раю», «Три товариші», які назавжди завоювали серця читачів по всьому світу. Ремарк був яскравою, талановитою, дотепною і романтичною особистістю.

   Весь свій шлях, від початку і до кінця, він пройшов пліч-о-пліч з дивним, примарним, але вірним і незмінним супутником – самотністю. Пронизлива самотність супроводжувала письменника всюди, де б він не знаходився: в Берліні, в Парижі, в Нью-Йорку, в Римі. Це почуття невідступно слідувало за ним по світу, лише іноді відстаючи на півкроку, аби потім знову наздогнати з новою силою. В його романах любов – пристрасна, всеохоплююча і пронизує все життя цілком. Війна – страшна, що ламає волю, віру і долю людини.

   Ремарк вважав, що будь-яка війна – це катастрофа для людства, це ганьба цивілізації, це насилля над людиною. Вона є трагедією як для переможених, так і для переможців, бо нехтує найбільшою цінністю на землі – людським життям…

   Запрошуємо до розумного читання!

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее