Книжкове літо

   В бібліотеці-філії сімейного читання №2 пройшов літературний аукціон «Літня альтанка з книгою», на який завітали дітки, що відпочивають в шкільному таборі « Райдуга» ЗОШ №12. Хлопці та дівчатка взяли участь у книжковій вікторині, продемонстрували обізнаність літературних творів, а ще проявили кмітливість під час розгадування загадок та ребусів. За правилами літературного аукціону, діти, які надали найбільше правильних відповідей, отримали в подарунок приз – книгу!

   Літературні читання “Літо без нудьги”пройшли цього тижня в бібліотеці-філії для дітей №10. Про безліч літературних цікавинок діти дізнались із виставки-поради “Літо, сонце, море, пляж… Що з собою взять в багаж?”, познайомились з новинками літератури, прийняли участь у грі-вікторині “Місце зустрічі – острів Всезнайки”, зацікавились літературою з книжкової полиці “Хобі-територія”, яка пропонувала вибрати кожній дитині заняття до душі, взяли участь в акції ‘BOOK- симпатія”.

   А ще бібліотекарі завітали до пришкільного табору відпочинку ЗОШ №12 та познайомили його загін “Нове покоління” з літературними новинками. А в бібліотеку-філію сімейного читання №5 сховатися від спеки забігла малеча, а щоб не нудьгувати, вирішили читати та малювати!

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее