12 вересня 2018 року відбулося засідання педагогічної ради

   Заступник директора з навчальної роботи Тарарива Л. Ю. та завідувач денного навчання Матліна О. В. висвітлили результати успішності студентів у ІІ семестрі 2017-2018 н.р. та підсумки ККЕ, ДПА у формі ЗНО, акцентувавши увагу на визначенні ефективними діяльнісного, компетентнісного підходів в організації освітнього процесу, зокрема розвитку ключових компетенностей як засобу активізації успішної діяльності здобувачів освіти, розкриттю їхніх потенційних фахових можливостей.

   Результати моніторингу показників професійної діяльності педагогічних працівників та циклових комісій представлено завідувачем навчально-методичного кабінету Сергієнко Л. В.

   До уваги колективу головою профспілки Сергєєвою І. Ю. репрезентовано план роботи навчального закладу.

   Про результати вступної кампанії та організацію допрофесійної роботи доповіла відповідальний секретар приймальної комісії Гуцкало О. О.

   Рішення, прийняті педагогічною радою спрямовано на реалізацію Програми «Інноваційні підходи до формування ключових компетентностей фахівця нової генерації, активного громадянина шляхом упровадження професійно орієнтованих освітньо-виховних е-ресурсів як пріоритет у забезпеченні якості освіти» на 2018-2023 рр.

Похожие новости

· 12 грудня - позачергова сесія міської...

· 24 листопада о 14.00 - чергова сесія ...

· Засідання фокус-групи з питань євроін...

· Відбулося засідання координаційної ра...

Последнее в фотогалерее