«Посвята в студенти»

   17 вересня у стінах навчального закладу 3-го тисячоліття зі славетною історією Відокремленому підрозділі «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» відбулося традиційне урочисте свято «Посвята в студенти».

   Наша коледжна родина поповнилася талановитими, розумними, творчими, патріотично налаштованими студентами-першокурсниками.

   Студент починає свій шлях з підніжжя гори, і закінчує вершиною, ціллю, яку ставив перед собою, і плідно йшов до неї. На цій стежині буває по різному: і злети, і падіння. І тому, хай не лякають вас труднощі, потрібно йти лише вперед.

   В цей день студенти першого року навчання приймали вітання та побажання від адміністрації коледжу та своїх старших наставників-випускників.

   Яскравим моментом стала урочиста клятва першокурсників, після якої студенти нового набору з гордістю вперше сприймали гімн навчального закладу, поринули в його теплу, творчу, світлу атмосферу.

   Продовженням свята став традиційний конкурс «Шанс.Коледж.Ua», спрямований на пошук ще невідкритих зірок на нашому коледжному небосхилі. Конкурсна програма була під пильним та об'єктивним оком компетентного журі.

   Отже, результати наступні:

  • Перемогу у номінації «Модерн» отримала група 1-БПО, спеціальності «Початкова освіта»;
  • Перемогу у номінації «Закохана в Україну» здобула студентка групи 1-ЖУР, Фадєєнко Єлизавета;
  • Група 1-АПО здобула перемогу в номінації «Молодь, стиль, сучасність», а студентка групи 1-АПО, Діденко Анастасія, перемогла в номінації «Мелодійність» з піснею «Моє ім'я - Україна»;
  • Перемогу у номінації «Вічна класика» отримав Німенко Олексій, студент групи 1-АТ;
  • Студенти групи 1-АФ перемогли в номінації «Ексклюзив» з танцювальною композицією за участю собачки Фікі.

   Шановні першокурсники!

    Ми раді, що ви стали студентами чудового освітнього закладу!!! Нехай Лисичанський педагогічний коледж стане для вас затишною домівкою! Будьте гідною зміною, хай чекають на вас лише червоні дипломи, позитивні емоції та невичерпне бажання навчатися!

    З гордістю несіть звання студента, відповідально ставтесь до навчання, адже ваша майбутня професія відкриє для вас всі секрети майстерності!

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее