22 вересня Всеукраїнського дня партизанської слави

  Вагомим сегментом соціально-гуманітарної роботи Лисичанського педагогічного коледжу є багаторічна системна діяльність волонтерського руху.

   Традиціями учасників загону «Милосердя» є постійна допомога вразливим категоріям населення, участь в соціально значущих акціях і проектах, систематичний догляд пам'ятних місць міста й відзначення пам'ятних дат, пов'язаних з ними; з 2014 року – допомога службовцям АТО шляхом організації благодійних виїзних акцій, супровід тимчасово переміщених осіб тощо.

   Цьогоріч волонтери коледжу вкотре підтримали традицію відзначення 22 вересня Всеукраїнського дня партизанської слави. Цей день є визначною датою вшанування пам'яті партизан, які боролися з окупантами. Саме 22 вересня вважається початком підпільно-партизанського руху в Україні.

   Ми не маємо права забувати про тих, хто пройшов крізь складні випробування, відстояв свободу людей, врятував нашу країну та світ від поневолення. У цей пам'ятний день ми з великою вдячністю говоримо про мужність та самовідданість героїв партизанського руху, які наблизили час визволення м. Лисичанськ під час Другої світової війни.

   Напередодні пам'ятної дати волонтерами Лисичанського педагогічного коледжу традиційно було вшановано подвиг місцевих партизан, Добринського Петра Андрійовича та Луганського Івана Андрійовича, яких поховано у затишному місці, біля водойму району Склозаводу. Студенти вкотре доглянули пам'ятник партизан і територію, на якій його розташовано; здійснили урочисте покладання квітів героям-визволителям.

   Студентська спільнота Лисичанського педагогічного коледжу з великим бажанням долучається до діяльності волонтерського руху, усвідомлюючи важливість прояву власної громадянської позиції в благодійних справах. Проведена акція стала черговим підтвердженням цьому.

Похожие новости

· 29 вересня-чергова сесія міської ради

Последнее в фотогалерее