Вітаємо лисичан з відзнаками Всеукраїнського театрального фестивалю «Лимонад»!

  

3 листопада колектив зразкової дитячої театральної студії «Арлекін» Лисичанського міського ПК та учні театрального класу «Натхнення» Лисичанської ДШМ № 1 під керівництвом Ірини Кабанової взяли участь у Всеукраїнському театральному фестивалі «Лимонад» імені Марка Ентіна. У місті Харкові у акторській майстерності змагалися 40 творчих колективів із різних міст України.

   Фестиваль проходить щорічно з метою розвитку аматорського театрального мистецтва, підвищення освітнього рівня режисерів, юних акторів та викладачів. На цьому фестивалі представлені все різноманіття малих театральних форм.

   У виступі колективу «Арлекін» члени журі відмітили простоту та оригінальність постанови, а також щирість акторської гри.

   Учні театрального класу «Натхнення» Діана Фатьянова та Марія Задорожня спробували себе у дуеті та не помилились, журі відзначили, що їх виступ високого рівня.

   За підсумками фестивалю колектив зразкової дитячої театральної студії «Арлекін» та учні театрального класу «Натхнення» нагороджені Дипломами І ступеню, а також пам’ятними сувенірами та солодощами.

   Вітаємо наших переможців і бажаємо подальших успіхів!

   Відділ культури Лисичанської міської ради

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее