Виховання основ етичної культури школярів початкової школи

Методичний день у Тошківському НВК
«Загальноосвітній навчальний заклад –
Дошкільний навчальний заклад»

13 грудня 2018 року викладачі нашого коледжу Саприкіна Т. Г., Толмачова І. Г. взяли участь у роботі методичного дня Тошківського НВК «Загальноосвітній навчальний заклад – Дошкільний навчальний заклад» за темою «Виховання основ етичної культури школярів початкової школи», який вдало організували та провели випускники коледжу різних років. В межах проведення методичного дня випускники коледжу показали високий рівень професіоналізму з питань виховання особистості, продемонстрували організаторські здібності. Так, з учнями 4 класу (вчитель Фоменко Р. (Клименко), випуск 1999 р.) проведена бесіда з теми «Виховання основ етичної культури у молодших школярів» на якій діти розповіли про свої досягнення на спортивній, освітянській ниві, продекламували авторські вірші. Крім того, випускники коледжу володіють компетентностями з питань впровадження новітніх форм і методів роботи з учнями, ефективної реалізації засад Нової української школи (вчитель Щербакова А. (випуск 2016 р.), користуючись добре створеною матеріально-технічною базою навчально-виховного комплексу.

Знаходячись на лінії розмежування та незважаючи на складні умови навчання й виховання підростаючого покоління випускники коледжу ефективно реалізовують освітній процес, компетентно ставляться до розв'язання педагогічних завдань. Так, учнями було представлено виступ агітбригади «За здоровий спосіб життя», продемонстровано заняття в групі короткотривалого перебування дітей.

Відданість педагогічній діяльності, любов до дітей та турбота про освітній заклад дає свої плоди. У навчально-виховному комплексі створені всі умови для реалізації освітньої, виховної діяльності з підростаючим поколінням: навчальні класи оснащені сучасними меблями відповідно до вимог Нової української школи, медіа-засобами (комп'ютери, мультимедійні дошки); створені куточки для відпочинку, де учні розвиваються фізично та розумово завдяки настільному тенісу, шахам, шашкам. Також, належної уваги заслуговують кімнати для дітей дошкільного віку, які відрізняються цікавим дизайном та теплою атмосферою; обладнані кімнати для роботи з дітьми, які мають особливі освітні потреби.

Тож, бажаємо педагогічному колективу Тошківського навчально-виховного комплексу натхнення, віри та надії на майбутнє. Нехай всі Ваші мрії збудуться, а освітній заклад буде процвітати!

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее